Často kladené otázky

Voucher je Vám povinen při koupi TV předat prodejce v zalepené obálce. POZOR akce se vztahuje jen na označené modely a probíhá v obchodech, které jsou také označeny s podporou této akce.

Voucher lze lehce setřít jen nehtem, nemusí být používána přílišná síla nebo mince případně jiný nástroj. POZOR při tvrdším stírání může dojít k poškození kódu.

Voucher jednoduše zaregistrujete, po odeslání registračního formuláře Vám přijde na uvedený e-mail oznámení o úspěšné registraci.

Jak postupovat když:

Ukázat odpověď
Když jsem Voucher neobdržel?
Je potřeba vyžádat od prodejce z jakého důvodu nebyl Voucher vydán. Jinak není registrace možná.
Ukázat odpověď
Když je číslo Voucheru nečitelné nebo neplatné?
Je potřeba kontaktovat koordinátora projektu na e-mail. Dále zaslat vyfocený poškozený Voucher s účtenkou od TV.
Ukázat odpověď
Když se mi nedaří správně registrovat, nebo mi nepřišel potvrzující e-mail?
Při registraci je potřeba dodržet přesné instrukce a vyplnit řádně všechny potřebné informace. Pokud i tak budou nějaké komplikace, kontaktujte koordinátora projektu.
Ukázat odpověď
Když nedostanu potvrzující e-mail s objednávkou?
Pokud nebude doručen e-mail ohledně objednávky, pravděpodobně objednávka nebyla dokončena. Toto se stane v situaci, kdy se nepodaří správně vybrat všechny tři filmy z naší nabídky. Případně je objednávka předčasně ukončena nebo odeslána.
Ukázat odpověď
Když Vám po delší době nebyl dárek doručen?
Rozesílka dárků probíhá jednou za 14 dní proto by doba doručení neměla přesáhnout tři týdny od objednávky. Pokud je tato doba delší prosím kontaktujte koordinátora projektu.
Ukázat odpověď
Když jsem v registraci nebo v objednávce špatně zadal údaje?
Jakmile nedopatřením zadáte chybné nebo neúplné údaje je potřeba co nejdříve kontaktovat koordinátora projektu.
Dárky jsou rozesílány jako doporučené psaní nebo balík. Pokud Vás pošta nezastihne na adrese, která byla uvedena v registraci, bude Vám vloženo do schránky oznámení o uložení zásilky na místní poště. Kde ho pošta ponechá 14 dní. Prosím pečlivě sledujte data.

Máte problém s registrací voucheru? Potřebujete poradit? Pište, volejte. Mail: adriana.vrabcova@foxhunter.cz Tel.: 777 731 076 (po-pá 9:00 - 17:00)